web analytics
خانه » اوتیسم » دلایل خنده های بی دلیل کودکان دارای اوتیسم

دلایل خنده های بی دلیل کودکان دارای اوتیسم

خنده های بی دلیل

مغز کودکان دارای اوتیسم با برخی فاکتورهای بوشیمیایی دچار تلاطم می شود. این آلاینده ها روی مغز ، خلق و عواطف این کودکان تاثیر می گذارد اما در بسیاری از مواقع با درمان های ساده و استراتژی های قابل انجام در خانه برطرف می شوند.

دلایل خنده های بی علت کودکان دارای اوتیسم

  • متراکم شدن مخمرها

نخستین دلیل خنده های نابجا می تواند انباشته شدن مخمرها در مسیر روده ای باشد. مخمرها فاکتورهای کوچکی از الکل و سم هستند و می توانند شدیدا باعث ایجاد خنده ها بی دلیل کودکان باشند.

چرا کودکان دارای اوتیسم زیاد مخمر دارند؟

تحقیقات نشان می دهد سیستم ایمنی این کودکان ممکن است ناموزون باشد و به همین دلیل آنها مستعد این مشکل هتند

مداخلات طبیعی جهت از بین بردن مخمرها:

استفاده از ترکیبات پروبیوتیک به صورت روزانه،تست مدفوع زیرنظر پزشک کودک و افزودن موادی نظیر عصاره،دانه ی گریپ فروت یا اسید کاپریلیک به برنامه غذایی کودک،کاهش مصرف شکر

 

  • تاثیرات گلوتن و کازئین

برخی از غذاهای مورد علاقه کودکتان می تواند علت اصلی خنده های بی دلیل او باشد. آیا کودکتان وسواس غذایی دارد؟ آیا کودکتان فقط ناگت مرغ و پیتزا دوست دارد؟ آیا اگر جلوی کودکتان را نگیرید یک گالن شیر را در روز می خورد؟

چنین الگوهای معتادگونه  در غذا خوردن ممکن است علامتی باشد از اینکه نوروپپتیت ها ی مخدرگونه که در روده ها شکل گرفته اند باعث همه ی اتفاقات از یبوست تا خنده های بی دلیل تا انزوای اجتماعی یا حتی پرخاشگری می شوند. روش درمانی برای حل این مشکل استفاد ه از آنزیم های گوارشی همراه با رژیم فاقد گلوتن و کازئین است.

 

  • غذاهای فنولیک

فنول ها یکی از اجزای طبیعی تشکیل دهنده ی برخی از غذاهای مورد علاقه کودکان هستند. اگر کودکتان دور چشمش حلقه سیاه است و بخصوص در شب ، خنده های بی دلیل دارد، احتمالا به دلیل ازدیاد فنول در بدنش است. خوراکی هایی که فنول زیادی دارند عبارتند از :

توت فرنگی ، سیب، انگور قرمز، موز، پرتقال، هلو، فلفل، شکلات ، سس ، کچاب، رب گوجه فرنگی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *